Earth Friendly Products

Earth Friendly Products

Earth Friendly Products piedāvā visu veidu tīrīšanas līdzekļus jūsu mājoklim, sākot no produktiem grīdas tīrīšanai līdz pat mazuļu rotaļlietu tīrīšanai. Tāpat Earth Friendly Products sortimentā ietilpst produkti, kas palīdzēs padarīt jūsu veļu tīru un aromātisku. Earth Friendly Products piedāvā efektīvus un dabīgus līdzekļus, kas izgatavoti no augu izcelsmes sastāvdaļām, tie nesatur formaldehīdu, amonjaku, hloru, fosfātus, 1,4-dioksānu, ĢMO un viegli sadalās vidē.

Ecoleaf

Ecoleaf

Šie produkti nav toksiski un ir droši lietošanai sadzīvē. Ecoleaf tīrīšanas produktu pamatā ir augu ekstrakti, produkti ir izgatavoti no dabai draudzīgām sastāvdaļām, kas sadalās vidē. Visi augu izcelsmes ekstrakti ir no atjaunojamiem un ilgtspējīgiem resursiem. Ecoleaf tīrīšanas līdzekļi ražoti Lielbritānijā. Produktu atbilstību apstiprinājis BUAV (http://www.buav.org/), kas cīnās pret eksperimentiem ar dzīvniekiem. Ecoleaf tīrīšanas līdzekļi atbilst vegānu prasībām, tajos nav dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu un tie ir reģistrēti Vegan Society.

AlmaWin

AlmaWin

Visi AlmaWin mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi – koncentrāti – ir draudzīgi apkārtējai videi, tie nesatur konservantus, optiskos balinātājus, hloru, fosfātus vai krāsvielas. Neviena no sastāvdaļām nav ģenētiski modificēta. Aktīvās sastāvdaļas bioloģiski pilnīgi sadalās. AlmaWin produkti ir koncentrāti, līdz ar to tie ir ļoti ekonomiski lietošanā, un tiek samazināts izlietotā iepakojuma daudzums.

Ecover

Ecover

Ecover ir Beļģijā dibināta starptautiska kompānija, kas kopš 1980. gada ražo mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus. Ecover sāka ražot veļas pulveri bez fosfātiem ilgi pirms šīs vielas atzina par kaitīgāmm. Par saviem sasniegumiem un ieguldījumu vides aizsardzībā Ecover saņēmusi desmitiem balvu, piemērām Apvienoto Nāciju Vides Programmas apbalvojumu (Global 500 Roll of Honour of the United Nations Environment Program).